PON-PT 7:30 - 18:00
SOB 8:00 - 14:00
Zadzwoń do nas: 58 302 08 24 lub 501 501 236

O nas

czym

się zajmujemy

Firma Auto Service, Iwona i Waldemar Bejuk istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1982 roku.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem zapewniamy naszym Klientom pełną i kompleksową obsługę samochodów. Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach blacharsko lakierniczych w pojazdach wszystkich marek. Wysoka jakość napraw, zdobyte doświadczenie oraz zaufanie producentów pozwoliło nam uzyskać autoryzację fabryczną na naprawy karoserii i powłok lakierniczych producentów takich marek jak KIA, HONDA.
W swojej ofercie posiadamy również nowoczesny serwis mechaniczny i diagnostyczny. W nagłych przypadkach służymy całodobową pomocą drogową. Dysponujemy flotą kilkudziesięciu pojazdów zastępczych, które oferujemy naszym Klientom na cały okres trwania naprawy.
Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, z którymi istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego naprawy. Należymy do sieci naprawczej PZU i WARTA w ramach których posiadamy odpowiednie uprawnienia do przyjęcia zgłoszenia szkody oraz dokonania oględzin pojazdu bezpośrednio w naszym zakładzie.
Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Iwona i Waldemar Bejuk

Dodatkowe atuty naszej oferty:

 • Doświadczony personel. Przeszkolona i wykwalifikowana kadra techniczna posiada aktualne informacje o technologii wyrobów i najnowszych osiągnięciach w zakresie obsługi pojazdów. Personel obsługujący bezpośrednio zleceniodawców potrafi właściwie i z uprzejmością sprostać największym wymaganiom Klientów.
 • Profesjonalna obsługa formalno-prawna napraw powypadkowych. Wyceny kosztów naprawy w systemach Audatex i Eurotax’Glass. Komputerowe wyceny wartości rynkowej pojazdów, analizy porównawcze.
 • Profesjonalny system STAŁEJ OBSŁUGI klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Dzięki Programowi Indywidualnej Obsługi Klienta oraz Programowi Kompleksowej Obsługi Firmy nasi klienci zyskują bardzo korzystne warunki obsługi, skrócony czas naprawy oraz niższe ceny usług i materiałów.
 • Sprawdzony system monitorowania naprawy i kontroli jakości. W toku naprawy serwisowej lub powypadkowej każdy pojazd jest kontrolowany w zakresie wskazanym przez Klienta oraz dodatkowo, bezpłatnie sprawdzane są pozostałe układy eksploatacyjne. Indywidualny system weryfikacji, kontroli i rozliczania pracowników gwarantuje najwyższą dbałość o jakość wykonanych usług.
 • Oryginalne części. Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje wyłącznie asortyment oryginalnych części, których montaż i wymiana jest zgodna z technologią producenta.
 • Gwarancja wykonania. Gwarantujemy rzetelność i wysoki standard usługi.
 • Dogodna lokalizacja. Nasz serwis znajduje się przy głównej ulicy Gdańska, gwarantuje swobodę dojazdu z centrum lub trójmiejskiej obwodnicy.
 • Gwarancja realnych terminów napraw z ograniczeniem do minimum postoju pojazdów.
 • Nowoczesne narzędzia i systemy urządzeń kontrolno-pomiarowych:
  • HUNTER: komputerowy system ustawiania geometrii kół
  • CAR-O-LINER: ramowy system napraw karoserii
  • CAR-O-TRONIC: komputerowy system pomiarów punktów bazowych płyty podłogowej
  • USI ITALIA: kabiny lakiernicze
  • nowoczesny system suszenia karoserii
  • lakiery wodne najwyższej jakości

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy.

nowoczesne

narzędzia i systemy

1.

CAR-O-LINER

Naprawy realizujemy korzystając z ramy CAR-O-LINER, wyposażonej w komputerowy system pomiarowy CAR-O-TRONIC. Czynności związane z profilowaniem blach, ustawianiem fabrycznych punktów bazowych pozostają pod stalą kontrolą czujników, które w połączeniu z komputerem sygnalizują wszelkie nieprawidłowości oraz sugerują blacharzowi prawidłowe rozwiązania

2.

Blowtherm XPress 800

Posiadamy nowoczesną hydrauliczną nitownicą pozwalającą na naprawy najnowocześniejszych konstrukcji karoserii stosowanych m.in. przez Jaguara, BMW, Audi czy Porsche. Hydrauliczne narzędzie do nitów samoprzebijających to modułowy zestaw narzędzi, który umożliwia łatwą regulację poszczególnych modułów funkcyjnych do wymagań klienta i/lub producenta pojazdu. Naprawa nowych modeli samochodów klasy Premium odbywa się w naszym serwisie zgodnie
z zaleceniami i technologią producenta danej marki

3.

USI ITALIA

Kabina lakiernicza włoskiej firmy USI ITALIA zainstalowana w naszym zakładzie należy do wiodących rozwiązań. Bardzo wysokie parametry techniczne kabiny pozwalają na zastosowanie wysokiej jakości wodnorozcieńczalnych lakierów bazowych oraz lakierów ceramicznych, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia.